czwartek, 21 maja 2020

Gmarket survey informacjeWspólne zakupy dotyczą strony http://english.gmarket.co.kr/. Nie ma żadnego minimum, jeśli chodzi o zamówienie - tzn. musisz zamówić co najmniej 5 rzeczy. Nic z tych rzeczy.

Paczki wysyłane są z Gmarketu EMSem. Koszt wysyłki rozłożony jest na ilość kupujących, więc wysyłka będzie tańsza.
koszt zamówienia z Gmarketu składa się z: ceny zakupów + podzielonych kosztów wysyłki EMSem + wysyłki do poszczególnych osób (według stawek Poczty Polskiej)


ZASADY
- tylko zdecydowane osoby
- żadnego wycofywania się z całego zamówienia lub jego części po złożeniu przeze mnie zamówienia na Gmarkecie 
- jeśli nie jesteś pewna/pewien rozmiaru, koloru itp. - zrób zrzut ekranu danej rzeczy i umieść go w formularzu zamówienia - postaram się pomóc w tych kwestiach
- wysłanie do mnie formularza zamówienia nie jest potwierdzeniem zamówienia! Po wysłaniu formularza skontaktuję się z Tobą w przeciągu 24 godzin i podam Ci przybliżone koszty. Po otrzymaniu mojego maila masz 3 dni na potwierdzenie zamówienia.
- zanim złożę zamówienia na Gmarkecie skontaktuję się z wszystkimi osobami w celu ostatecznego potwierdzenie - to ostatnia szansa na wycofanie się z zamówienia

PŁATNOŚĆ
- akceptuję trzy formy płatności - PayPal, przelew bankowy i przekazem pocztowym
- płatność w polskich złotówkach
- płatność powinna zostać dokonana w przeciągu 3 dni od daty zamknięcia zamówienia zbiorowego, tzw. batch
- ostateczne suma do zapłaty podana będzie w dniu zamknięcia zamówienia zbiorowego

ZASTRZEŻENIA
- Niektórych rzeczy sprzedawcy mogą nie mieć po złożeniu przeze mnie zamówienia. Jeśli zajdzie taka sytuacja, skontaktuję się z Tobą w celu zamienienia tej rzeczy na inną.
- Nie jestem odpowiedzialna za zagubione/zniszczone paczki. Rzeczy, które wam wysyłam są w stanie jakim ja je dostałam. Nie jestem odpowiedzialna za zły rozmiar butów/ubrań czy też stan materiału. Wymiana tylko i wyłączni w przypadku ewidentnej pomyłki sprzedawcy, tj. wysłania rozmiaru/kolory innego niż był zamówiony.
- zamówienia wysyłane są przeze mnie przesyłką listową poleconą lub paczką pocztową (obie w wersji priorytetowej); jeśli ma to być list/paczka z zadeklarowaną wartością i/lub z potwierdzeniem odbioru - proszę zaznaczyć to w formularzu


Jeśli macie jeszcze jakieś pytania - piszcie na marvelouscupofcoffee@gmail.com.


formularz zamówienia - tutaj

5 komentarzy:

 1. czwartek, 21 maja 2020 heheh ;D
  ide zerknąć na tę stronkę

  OdpowiedzUsuń
 2. również idę oblukać co mają na stronce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy to wciąż aktualne?

  OdpowiedzUsuń
 4. Z chęcią bym sobie coś zamówiła :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, dalej zamawiasz coś na gmarkecie ^^?

  OdpowiedzUsuń